بانو خبر | اولین مرجع تخصصی اخبار بانوان خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۸:۰۶ چاپ مطلب ارسال به دوستان

درخشش رکاب زنان کشور در بخش سرعت و استقامت

ملی پوشان دوچرخه سواری کشورمان نتایج درخشانی در مسابقات کاپ آسیایی ژاپن دست یافتند.

به گزارش بانوپرس ؛اتحادیه جهانی دوچرخه سواری نتایج مسابقات برگزار شده در کاپ کلاس یک ژاپن را اعلام کرد.

در پایان مسابقات نتایج ذیل بدست آمده است:

رشته مدیسون آقایان ۱۱ تیم از کشورهای ژاپن(۶تیم)،استرالیا(۲تیم)،مالزی،ایران و ماکائو، که در پایان این مسابقه ورزشکاران کشورمان موفق شدند پس از تیم های قدرتمند استرالیا و ژاپن مقام سوم را کسب کنند.

رشته مدیسون بانوان ۴تیم از کشورهای ژاپن(۲تیم)،مالزی و ایران حضور داشتند که در پایان ملی پوشان کشورمان موفق به کسب عنوان سومی شدند.

رشته اسکرچ جوانان آقایان ۹ورزشکار از کشورهای ژاپن(۲ورزشکار) ،ماکائو(۲ورزشکار) ،تایلند( ۲ورزشکار)،هنگ کنگ(۲ورزشکار) و ایران شرکت کردند که در پایان امیرحسین جمشیدیان مقام سوم را موفق شد که کسب کند.

رشته اسکرچ جوانان بانوان کشور عزیزمان نماینده ای نداشت.

در بخش سرعت نیز نمایندگان کشورمان نتایج ذیل را به دست آوردند:

رشته اسپرینت آقایان ۲۱ورزشکار از کشورهای ژاپن(۸ورزشکار) ،تایوان(۳ورزشکار) ،ایران (۳ورزشکار) ،استرالیا(۲ورزشکار)،روسیه(۲ورزشکار)،هلند و چک شرکت کرده بودند که در پایان ورزشکاران کشورمان موفق به کسب عناوین۱۴(احسان خادمی)،۱۸(علی علی عسکری) و ۲۰(حسنعلی ورپشتی) شدند.

رشته اسپرینت بانوان ۱۲ورزشکار از کشورهای ژاپن(۴ورزشکار)،کره(۲ورزشکار)،هنگ کنگ (۲ورزشکار) ،ایران(۲ورزشکار)،روسیه و تایوان شرکت کردند که در پایان نمایندگان کشورمان موفق شدند عناوین۱۱ (فاطمه هداوند) و ۱۲(مائده نظری) کسب کنند.

رشته کایرین آقایان ۲۳ ورزشکار از کشورهای ژاپن (۹ورزشکار) ،تایوان (۵ورزشکار) ،ایران (۴ورزشکار) ،روسیه(۲ورزشکار)،هلند(۲ورزشکار) و استرالیا شرکت کردند که در پایان نمایندگان کشورمان موفق شدند عناوین ۱۰(حسنعلی ورپشتی)،۱۳ مشترک(احسان خادمی)،۱۷مشترک(رضا جبرائیلی) و ۲۱مشترک (علی علی عسکری) کسب کنند.

رشته کایرین بانوان با حضور ۱۴ورزشکار از کشورهای ژاپن(۴ورزشکار)،کره(۳ورزشکار)،هنگ کنگ (۲ورزشکار)،ایران(۲ورزشکار)،روسیه ، تایوان و تایلند برگزار شد که در پایان فاطمه هداوند و مائده نظری موفق به کسب عناوین ۱۳ و ۱۴ شدند.

لازم به ذکر است محمد دانشور خرم ملی پوش پر افتخار کشورمان به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه کمر در این مسابقات شرکت نکرد.

برنا