بانو خبر | اولین مرجع تخصصی اخبار بانوان خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۰:۲۹ چاپ مطلب ارسال به دوستان

تشریح آخرین وضعیت جاده های منتهی به مرز چذابه

از سال گذشته روند اجرای کار در محور بستان آغاز شده است، در یک قطعه از این محور که کمربندی سوسنگرد است دو پیمانکار به صورت همزمان در حال انجام کار هستند

به گزارش خبرنگار بانوپرس،پیش از ظهر امروز غلامرضا شریعتی در حاشیه بازدید از جاده‌های دسترسی پایانه مرزی چذابه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از سال گذشته روند اجرای کار در محور بستان آغاز شده است، در یک قطعه از این محور که کمربندی سوسنگرد است دو پیمانکار به صورت همزمان در حال انجام کار هستند و قول اتمام کار را تا پیش از آغاز اربعین، داده اند.

وی افزود: پیمانکاران در محور سوسنگرد تا بردیه در حال کار هستند و مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد.حدود ۱۱ کیلومتر از مسیر بردیه به سمت بستان نیاز است تا پیمانکار آن تعیین تکلیف و روند اجرای آن به سرعت آغاز شود.

استاندار خوزستان بیان داشت: سه کیلومتر از مسیر بستان به سمت چذابه باقی مانده است که به سرعت در حال انجام است و باید تا پیش از اربعین به اتمام برسد.

شریعتی در خصوص جاده قدیم بستان اظهار داشت : جاده قدیم بستان نیز که پس از احداث جاده جدید بدون استفاده مانده بود، قرار است بازسازی و بهسازی شود و یک لاین آن مورد استفاده قرار بگیرد.

وی افزود: جاده‌ای که معروف به جاده نفت است و پارکینگ هم در آن قرار دارد و در سال گذشته در مراسم اربعین، گلوگاه مسیر و محل جدی ترافیک بود، اکنون برای آن برنامه شش خطه شدن را داریم. در حال حاضر پیش از آغاز اربعین این جاده را چهارخطه می‌کنیم تا مساله ترافیک حل شود و دو خطه دیگر را پس از اربعین به اتمام خواهیم رساند.

شریعتی گفت: جاده عبدالخان به سمت چذابه یکی از مسیرهای ورودی است که در گذشته در آن مشکلاتی وجود داشت اما اکنون بازسازی و بهسازی شده است و ۵ کیلومتر از آن نیاز به آسفالت دارد.