بانو خبر | اولین مرجع تخصصی اخبار بانوان خوزستان

زمان انتشار مطلب : ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۸:۲۱ چاپ مطلب ارسال به دوستان

اخذ رتبه ممتاز کشور در برگزاری آزمون‌های سال ۹۵ توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی خوزستان

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رییس سازمان سنجش آموزش کشور از مرکز آزمون موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان به‌عنوان مرکز ممتاز کشور و یکی از مجموعه‌های برتر در برگزاری آزمون‌های سراسری سال ۱۳۹۵ تقدیر کرد.

به گزارش بانوپرس ؛در متن لوح اهداشده از سوی دکتر ابراهیم خدایی، معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رییس سازمان سنجش آموزش کشور، خطاب به علی بردیده، قائم‌مقام موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان آمده است:

 

“بدین‌ وسیله مراتب سپاس و قدرشناسی خود را از تلاش، سخت‌کوشی و تدبیری که در تمشیت امور برگزاری حساس‌ترین آزمون‌های سراسری دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور در مقاطع مختلف تحصیلی مبذول داشته‌اید، ابراز می‌دارم.

 

خدای متعال را شاکرم که توفیق خدمت بی‌منت را به مجموعه‌ای از صدیق‌ترین اعضای خانواده بزرگ فرهنگ و آموزش این ملت ارزانی داشته تا با همت بالای خود، نعمت بی‌بدیل اعتماد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در دل و جان جوانان پاک‌سرشت ایران‌زمین بارور سازد.

 

بدون تردید درایت و دلسوزی جنابعالی به همراه تلاش شایسته دیگر همکاران خدوم و ساعی شما در احراز رتبه ممتاز و انتخاب موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان به عنوان یکی از مجموعه‌های برتر در برگزاری آزمون‌های سراسری سال ۱۳۹۵ ، منشاء بالندگی و ایجاد اطمینان و آرامش نزد قاطبه داوطلبان و جامعه نسبت به جایگاه سازمان سنجش آموزش کشور بوده است. امید است به یاری خداوند سبحان و در سایه توجهات حضرت بقیه‌الله الاعظم (عج)، همچنان در مسیر خدمت به جامعه علمی کشور و فرزندان آینده‌ساز این مرز و بوم موفق و منصور باشید”.

ایسنا